نصب بسته نصبی

تماس با ما: 1-800-555-1212

  • ثبت نام


بسته نصبی چیست؟ آنها بسته هایی سریع نصبی هستند که دارای یک جوملا هستند و همه ماژول ها، محتوا و ... را دارا می باشند، درست مانند دموی قالب. در عرض چند دقیقه می توانید سایتتان را بالا بیاورید و فعال کنید و ظاهری شبیه دمو برایش ایجاد کنید. هیچ نیازی به ورود دیتابیس یا نصب ماژول ها نیست. فقط کافیست به بخش دانلود بروید بسته نصبی را دانلود کنید. خیلی راحت بسته نصبی را مانند یک نصب جوملای ساده انجام دهید. خیلی خیلی راحت!چگونه بسته نصبی را نصب کنیم؟

  • 01به سی پنل یا پنل ادمین سرورتان وارد شوید.
  • 02به محلی که دیتابیسهایتان آنجا هست بروید (معمولا Mysql Databases)
  • 03دیتابیستان را بسازید
  • 04سپس یک کاربر دیتابیس جدید بسازید و آن را به دیتابیسی که در مرحله قبل ساختید انتساب دهید.
  • 05سپس شما باید بسته نصبی را در فولدری روی روت سرور اکسترکت کنید. یک دایرکتوری مانند WWW. نکته:اگر شما هم اینک دارای سایتی در پوشه WWW هستید، پیشنهاد ما اینست که یک فولدر جدید ساخته و بسته نصبی را در آن اکسترکت کنید. اگر سی پنل شما گزینه اکسترکت ندارد و یا نمی توانید آن را پیدا کنید، می توانید محتویات فایل خود را روی دسکتاپتان اکسترکت کرده و سپس فایل ها را از طریق ftp به سرورتان منتقل کنید.
  • 06سپس، به آدرسی که بسته نصبی را آنجا اکسترکت کرده اید از طریق مرورگرتان بروید.
  • 07هر مرحله را ادامه دهید تا به تصویری مانند زیر برسید:

  • 08در تصویر بالا، مطمئن شوید که localhost را همانطور که نشان داده شده وارد کنید. سپس فیلدهای متنی را با اطلاعات دیتابیسی که تازه ساخته اید وارد کنید.
  • 09بقیه مراحل نصب را ادامه داده و نصب داده های نمونه را در صفحه آخر کلیک کنید و بدین ترتیب نصب تمام شده است! ( مطمئن شوید که دایرکتوری installation را بعد از پایان نصب، حذف کنید).

S5 منوی آکاردئونی

صفحه نخست

نسخه موبایل

افزونه ها

ویژگی ها

آموزش ها

اطلاعات نمونه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جعبه S5

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.