ویژگیهای اختصاصی قالب

تماس با ما: 1-800-555-1212

  • ثبت نام
این قالب برپایه فریمورک بسیار قدرتمند ورتکس ساخته شده که با ویژگی های بسیار جذابی ایجاد شده است.از ورتکس بیشتر بدانید....

هر قالبی که بر پایه ورتکس طراحی میشود، با امکانات ویژه و اختصاصی خودش که روی آن اعمال شده ارائه می شود از قبیل رنگ های جذاب، آیکن های اجتماعی و غیره... . این ویژگی ها علاوه بر توابع استاندارد ورتکس هستند و از طریق رابط بسیار دوستانه ای از ورتکس کنترل می شود. این صفحه ویژگی های اختصاصی این قالب را ارائه خواهد داد.

رابط پیکربندی امکانات اختصاصی قالب ورتکس

در زیر تصویری آمده که نشان دهنده همه ویژگی های اختصاصی قالب که در مدیریت ورتکس آمده است می باشد.
تیره یا روشن بودن ستون کناری

ستون اصلی کناری که شامل منو و لوگو است به سادگی می تواند بین سبک روشن و سبک تیره تغییر پیدا کند. همچنین منوی فلکس و رنگ فونت در ستون نیز می تواند با این تنظیمات تغییر پیدا کند. لینک زیر را برای دموی زنده کلیک کنید.
نمونه زنده - نمایش نسخه روشن
نمونه زنده - نمایش نسخه تیره


ستون معلق کناری

قالب Ambient دارای یک طرح بندی منحصربفرد است که موقعیت های منو، لوگو، جستجو، ورود/ثبت نام، و custom_1 همگی در ستون کناری هستند.این ستون می تواند ثابت باشد و یا همانطور که به پایین صفحه اسکرول میکنید ثابت باشد یا همراه با اسکرول صفحه معلق بوده و حرک کند.
رنگ های چشم نواز سفارشی

سایتتان را با هر رنگی که خواستی رنگ آمیزی کنید. رنگ دلخواهتان را توسط رنگ های چشم نواز تعبیه شده تنظیم کنید. این امکانات، آیتم منوها، عناوین، دکمه ها، افکت ها، پس زمینه ها و خیلی موارد دیگر را کنترل می کند. شما می توانید این رنگ را به هر رنگی که خواستید تغییر دهید. در زیر یک نمونه آورده شده که می توانید ببینید چطور کار میکند.
فونت های سفارشی

یک فونت جذاب را که توسط فونت گوگل ساخته شده است انتخاب کنید. شما می توانید یک فونت سفارشی برای عناوین، دکمه ها و سایر قسمت ها تنظیم کنید. این مورد در ارتباط با فونت پیشفرض سایت، که در تب Layout تنظیم می شود و کنترل خیلی از عناصر سایت را بر عهده دارد، تنظیم می شود.
حروف بزرگ

انتخاب کنید که حروف بزرگ در آیتم منوها، دکمه ها، و عناوین فعال باشد یا خیر.

غیرفعال کردن زیرمتن

انتخاب کنید که زیرمتن در اولین سطح آیتم والد منوی فلکس فعال باشد یا خیر. این زیرمتن توسط مدیریت منو کنترل می شود.
مخفی سازی پیکان منو

توسط این امکان می توانید تنظیم کنید که پیکان زیر منو ها در سطح اول منوی والد فعال باشد یا خیر

ورود، ثبت نام و جستجو

این موارد روی دمو غیرفعال هستند، ولی به سادگی همانطور که در زیر نشان داده شده می توانند فعال شوند.

بولد بودن عنوان ماژول

به صورت پیش فرض اولین کلمه هر عنوان ماژول به صورت ضخیم (بولد) نمایش داده می شود. شما میتوانید این ویژگی را در مدیریت روشن یا خاموش کنید.
S5 منوی آکاردئونی

صفحه نخست

نسخه موبایل

افزونه ها

ویژگی ها

آموزش ها

میهمانان آنلاین

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اطلاعات نمونه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جعبه S5

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.