پنل افتادنی

ماژول افتادنی نمونه

این یک نمونه ماژول است که در ردیف drop_down منتشر شده است. این ردیف شامل 6 ماژول است. برای فعال سازی drop down تنها کافی است هر ماژول دلخواه را در موقعیت drop_down_x منتشر کنید.

Open Panel

تماس با ما: 1-800-555-1212

  • ثبت نام
پنل افتادنی S5 یک پنل اسلایدی افتادنی است که در پایین این صفحه می توانید ببینید. این پنل خودش دارای 6 موقعیت است. شما می توانید هر ماژولی که خواستید را در این موقعیت ها منتشر کنید. این امکان دارای ویژگی های زیادی است که حتما آن فهرست زیر و تصاویر آن را ببینید.

نکته : اگر واکنشگرایی سایتتان غیرفعال باشد، پنل افتادنی نمایش داده نخواهد شد. پنل هنگامی که سایز صفحه به 750 پیکسل برسد غیر فعال می شود تا با منوی بالای صفحه تداخلی نداشته باشد.


  • سفارشی سازیه تقریبا همه چیز! سایه ها, حاشیه ها, گرادیانت و شفافیت
  • دارای 6 موقعیت ماژول : drop_down_1, drop_down_2, drop_down_3, drop_down_4, drop_down_5 and drop_down_6
  • تنظیم اتوماتیک ارتفاع متن ها
  • تنظیم متن دلخواه شما برای باز یا بسته شدن
  • بسته شدن خودکار اگر هیچ ماژولی در آن انتشار نیابد.
  • و کلی ویژگی های دیگر!


تصاویری از مدیریت پنل افتادنی در مدیریت پیکربندی قالب


S5 منوی آکاردئونی

صفحه نخست

نسخه موبایل

افزونه ها

ویژگی ها

آموزش ها

اطلاعات نمونه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جعبه S5

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.